JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE BLLOK

 • 1.200€
5 Blloku, Rruga Pjetër Zarishi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
qera
5 Blloku, Rruga Pjetër Zarishi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme apartament per qira 2+1+2 ne zonat me elitare te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mire administruar me 2 ashensore.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ka investime te reja. (Oxhak, elektroshtepiake dhe hidrosanitare, xhamat tripex me termo izolim, ndricim led ne cdo hapesire te apartamenti, grila elektrike, sistem kondicionimi ne cdo dhome etj.)

Per me shume detaje mund tme kontaktoni ne nr e celit.

A

 • Address Rruga Pjetër Zarishi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate