JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN SAMI FRASHERI TEK TIRANA E RE.

 • 850€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0684044520

Features

Description

Jepet Apartament me Qera 2+1+1 ne rrugen Sami Frasheri. Apartamenti ka nje siperfaqe 85m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluarne menyre bashkohore dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me aneksin e gatimit, nje tualet e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 850 EURO NE MUAJ.
Kodi AN-200

 • Address Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare