JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN XHANFIZE KEKO PRAN SPITALEVE

 • 400€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 58 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 1+1+1 ne rrugen Xhanfize Keko pran spitaleve. Apartamenti ka nje siperfaqe 58m2 dhe ndodhet ne katin e pare banimi mbi dyqanete nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme dhe me kondicjoner. Ai eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje ambjent ndenje bashk me ambjentin e gatimit, nje tualet e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi AN-200

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare