JEPET APARTAMENT 1+1 BOSH TEK UNIVERSITETI MARIN BARLETI NE SELITE .

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament 1+1 me qera prane Universitetit Marin Barleti ne Selite. Apartamenti ka nje siperfaqe 55m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte bosh i pa mobiluar.
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare