JEPET AMBJENT BIZNESI TEK SHKOLLA E BALETIT ME SIPERFAQE 80M2.

 • 1.200€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi me qera tek rruga Petro Nini Luarasi afer Shkolles Baletit. Ambjenti ka nje siperfaqe 80m2 ne total, i perbere nga nje sall 60m2 dhe nje ambjent tjeter 20m2. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe buze rruge. Ambjenti ka nje krah fasade xhami me pamje nga rruga kryesore.
Ambjenti ka punime bashkohore brenda, dhe ne brendesi te saj ka edhe nje tualet. Ambjenti eshte bosh e mund te perdoret per per zyra, per klinik per tatuazhe, per rrobaqepsi e per cdo biznes tjeter.
JEPET ME QERA PER 1.200 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare