JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA E KOSOVARVE (GENER 2)

 • 1.850€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve
 • 1.850€

Details

 • Price: 1.850€
 • Size: 74 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek rruga e Kosovareve(Gener 2). Ambjenti ka nje siperfaqe 74m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjenti eshte ne faze perfundimi, ka per te vendosur pllakat dhe perfunduar hidrosanitare. Ambjenti mund te perdoret per Bar-Kafe, per dyqan rrobash, parukeri, berber etj. per cdo aktivitet qe do perdoret ne rast se meret qe tani, mund te jeni te paret per aktivitetin qe deshironi te hapni. Jepet me qera per 25 euro/m2 (i diskutushem).
JEPET ME QERA PER 1.850 EURO NE MUAJ
Kodi ZR-100

 • Address Rruga e Kosovareve
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare