JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-VORE PERBALL CITY PARK.

 • 1.100€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
qera
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 450 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepen dy katet e nje ambjenti biznesi 3 katesh me qera ne autostraden Tirane-Vore, buze autostrade. Ambjentet te dyja kane nje siperfaqe 450m2 nga te cilat kati i pare teknik ka siperfaqe 180m2, kurse kati i dyte teknik ka nje siperfaqe 270m2. Objekti ka hyrje nga autostrada dhe nga rruga dytesore. Te dy katet jane me fasad xhami mjaft komode dhe te mire investuara e te shtruara me parket. Te dyja ambjentet kane shkalle te brenshme qe komunikojn me njera tjetren. Secili ambjent ka tualet me vete. Ato mund te perdoren per zyra, per showroom, per magazinim te materjaleve te imta etj. Te dyja ambjentet jepen bosh.
JEPEN ME QERA PER 1.100 EURO NE MUAJ
Kodi D-100

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare