JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 80M2 TEK 21 DHJETORI

 • 800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek 21 Dhjetori. Ambjenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti eshte bosh dhe mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Ai ka brenda edhe nje tualet . Ka nje pozicion shume te mire.
JEPET ME QERA PER 800 EURO NE MUAJ
Kodi F-200

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare