JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 120M2 TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA, RRUGA SHEFQET MUSARAI

 • 600€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent biznesi me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta,rruga Shefqet Musarai jo ne rruge kryesore. Ambjenti eshte dubleks dhe ka nje siperfaqe 120m2. Ai ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ka edhe nje tualet.
JEPET ME QERA PER 600 EURO NE MUAJ
Kodi T-200

 • Address Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare