JEPET AMBJENT BIZNESI DYQAN ME QERA NE ALI DEM 65M2

 • 450€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi, Dyqane me qera ne ALI DEM. Ambjenti ka nje siperfaqe 65m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ka nje lartesi 3,3m. Ambjenti ka verand qe mund te perdoret per bar kafe, per fruta- perime, ose per cdo lloj biznesi poliklinik, zyra etj. Ambjenti ka edhe kamera sigurie,internet i ristrukturuar etj. Ai ka brenda edhe nje tualet te ristrukturuar.
JEPET ME QERA PER 450 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare