JEPET AMBJENT BIZNESI DUBLEKS ME QERA TEK RRUGA JERONIM DE RADA.

 • 2.500€
9 Qender, Jeronim de Rada, George W. Bush Street, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
9 Qender, Jeronim de Rada, George W. Bush Street, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 250 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Features

Description

Jepet Ambjent bisnesi dubleks me qera tek Rr. Jeronim de rada te drejtoria arsimore perballe parlamentit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 250m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ka 2 tualete. Ai eshte i pershtetshem per zyra, per klinika dentare e mjeksore, e per cdo biznes tjeter.
JEPET ME QERA PER 2.500 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Jeronim de Rada, George W. Bush Street, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare