JEPET AMBJENT BIZNESI 350 M2 ME QERA TE ISH BLLOKU 2.500 EURO

 • 2.500€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 350 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
~ 350 M2
~ KATI -1
~ ME ASHENSOR
~ OPEN SPACE
~ I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ HAPESIRE E BOLLSHME
~TE ZONA E ISH BLLOK-UT
~ LEHTESISHT I AKSESUESHEM
~ ÇMIMI 2500 EURO NETO
~ KONTAKTONI 0676722221
E300

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE