JEPET AMBJENT BIZNESI 28M2 NE RRUGEN BILL KLINTON TEK KODRA E DIELLIT.

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 28 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera ne rrugen Bill Klinton tek Kodra e Diellit 1. Ambjenti ka nje siperfaqe 28m2 dhe nodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambjenti eshte boshe e ne brendesi te tij ka edhe nje tualet. Ambjenti mund te perdoret per cdo lloj biznesi, per parukeri, per zyre, per tatuazh etj
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi ST-200

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare