JEPET AMBIENT ME QERA 360M2 PRANË FNSH,KOMBINAT 800 EURO

 • 800€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 360 m²
 • Type: ambjent biznesi, magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~360M2
~LARTËSI 4M2
~ME OBORR 100M2
~E PERSHTATSHME PËR AKTIVITETE TË NDRYSHME SI DEPO,MAGAZINE USHQIMORE,SHTYPSHKRONJË,ETJ.
~RRETHUAR ME AVLLI ME DY PORTA (GJERESI 4.2M2 DHE 3 M2)
~ME SISTEM SIGURIE DHE ENERGJIE KUNDER ZJARRIT
~CMIMI 800 EURO
~KOMBINAT,PRANË FNSH
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE