JEPET AMBIENT KOMERCIAL 4 KATESHE ME QERA 971 M2 TE MINE PEZA 6.000 EURO

 • 6.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 6.000€

Details

 • Price: 6.000€
 • Size: 971 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET JEPET KOMERCIAL ME QERA
~SIPERFAQE E GODINES 971 M2
~4 KATE+GARAZHDI
~KATI I PARE 151M2, KATI I DYTE,KATI I TRETE,KATI I KATERT 183M2
~SIPERFAQE TRUALLI 162M2+280M2 OBORR
~VENDPARKIM
~PANELE DIELLORE
~CMIMI 6000 EURO
~E PERSHTATSHME PËR BANIM DHE PER AKTIVITETE TE NDRYSHME
~MINE PEZA
~KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE