AMBIENT BIZNESI, RR. “NIKOLLA TUPE” ZONA E BLLOKUT

 • 1.900€
5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
5 Blloku, Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.900€

Details

 • Price: 1.900€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Me një vendodhje shumë të mirë në zonën më elitare të kryeqytetit, pranë qendrës, afër me Parkun Kombëtar dhe me bulevardin kryesor. Ka pranë një rrjet të mirëfillë institucionesh kryesore shtetërore, arsimore, shoqërore, disa ambasada, etj. Një ndër zonat më të preferuara dhe të kërkuara për zyra të Tiranës.
Ambjenti për zyra për qira ndodhet në një ndërtesë të re me ashensor me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë.
Ambjenti me qira me sipërfaqe 200 m2, pozicionohet në katin e 3-të me orientimin jug-lindje dhe organizohet në pesë ambjente për zyra, një kënd kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone. Ka punime cilësore, me sistem ngrohje-ftohje dhe e shtruar me parket.

Cmimi është bruto 2400 Euro / Muaji

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…zona-e-bllokut

 • Address Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93