JEPEN ZYRA ME QERA TEK STACIONI I TRENIT RRUGA KARL GEGA.

 • 600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepen zyra me qera ne nje apartament 2+1+2 tek Stacioni i trenit ne rrugen Karl Gega. Ambjenti ka nje siperfaqe 130m2 dhe ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, per klinik dentare, mjeksore, studjo arkitekture, finance, etj. Ambjenti ka tre dhoma dhe dy tualete me dritare, gjithashtu edhe nje aneks qe i sherben zyrave. Ambjenti ka eshe nje ballkon per te pire duhan punonjesit.
JEPET ME QERA PER 600 EURO NE MUAJ.
EG-200

 • Address Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare