JEPEN ME QIRA AMBIENTE MAGAZINIMI TEK REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” ID: Billion2527

 • 11.400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 11.400€

Details

 • Price: 11.400€
 • Size: 3000 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPEN ME QIRA AMBIENTE MAGAZINIMI TEK REZIDENCA ”KODRA E DIELLIT”
ID: Billion2527

Jepen me qira ambiente magazinimi tek Kodra e Diellit. Ambienti ndodhet ne ndertim te ri dhe ka sipërfaqe te përgjithshme 3000 M2, ka ambient Oborri te shfrytezueshem; Ambienti ka akses në dy hyrje dhe Krijimi/ Ndarja e ambienteve mundesohet në varësi të kerkesave të klientit; Sherbime shtese: • Shërbim Sigurie (24/7); • Administrim/ Pastrim; • Mirëmbajtje teknike/ elektrike; • Zonë me lëvizshmëri të lartë • Zona në të cilën ndodhet magazina ka akses me Unazën e Madhe nëpërmjet Rrugës së Zallit; • Akses me stacionin urban të Linjës Kodra e Diellit – Allias; • Lëvizje e lirshme e makinave të furnizimit me akseset e posteve të parkimit. Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si : fabrika, fasoneri, materiale ndërtimi, magazina me linja të ndryshme prodhimi, etj. Hapësira ndodhet në një vend strategjik me lokacion të favorshëm. Disponon dy hyrje. Ambientet përshtaten sipas kërkesave të klientit dhe sherbimeve që do të ofrojë. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8159/jepen-me-qira-ambiente-magazinimi-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-billion2527.html

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate