JEPEN ME QERA 3 APARTAMENTE 1+1 +4 POSTE PARKIMI PER AIR BNB 1500 EURO GOLDEN PARK 3

 • 1.500€
6 Yzberisht / Misto Mame,

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPEN 3 APARTAMENTE ME QERA PER AIR BNB
◽ 1+1 , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET, MOBILIM BASHKEKOHOR DHE I PABANUAR .
📍 KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3
📐72.44 m2 SECILI APARTAMENT
⬆ KATI 7,8,11 ME 2 ASHENSORE
🏙 KOMPLEKS I SAPO PERFUNDUAR
4 POSTE PARKIMI NE DSIPOZICION.

CMIMI TOTAL : 1500 EURO NETO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS