JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 VETEM PER ZYRE KOMPLEKSI ASL!

 • 600€
, Spitali QSUT (Nënë Tereza)

Details

 • Price: 600€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e Spitaleve, tek Kompleksi ASL rruga ”Kongresi i Manastirit”.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto prej 70m²
• Sipërfaqe totale prej 118,8m²
• Pozicionohet në katin e 3-të banim, të një ndërtese 9-katëshe, me ashensor dhe e mirëadministruar.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• OFROHET BOSH PER BANIM, VETEM NEQOFTESE QERAMARRESI E MERR VETE PERSIPER TA MOBILOJ.

Informacion mbi Kompleksin ASL:

• Izolim Akustik – ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj.
• Termoizolim – ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike.
• Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë.
• Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Spitali QSUT (Nënë Tereza)
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact