JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 VETEM PER ZYRA KOMPLEKSI ASL!

 • 600€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Oxhaku

Details

 • Price: 600€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e Spitaleve, tek Kompleksi ASL rruga ”Kongresi i Manastirit”.
Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto prej 91 m²
• Sipërfaqe totale prej 125,5 m²
• Pozicionohet në katin e 1 banim, të një ndërtese me ashensor dhe e mirëadministruar.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• OFROHET BOSH PER BANIM VETEM NEQOFTESE QERAMARRESI MERR PERGJEGJESI TA MOBILOJ VETE.

Informacion mbi Kompleksin ASL:

• Izolim Akustik – ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj.
• Termoizolim – ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike.
• Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë.
• Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Oxhaku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact