JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 tek Tajvani

 • 700€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, ne rrugen ”Myslym Shyri”.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete banim, ne nje pallat te ri, me ashensor dhe te mireadministruar.
Apartamenti ka orientim Jug, qe mundeson te kete drite dhe ngrohje natyrale gjate dites.

Ka siperfaqe te brendshme 90m2 te organizuar ne:
-korridor shperndares,
-Sallon,
-Kuzhine,
-2 Dhoma gjumi,
-Tualet,
-Ballkon me pamje te lire.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Adresa: Myslym Shyri

DOKUMENTACION:

Ka hipoteke

ID e Pronës : ABITAT82160

Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

 • Address Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact