JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

 • 480€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 480€

Details

 • Price: 480€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Japim me qira apartament 2+1 ne Yzberisht!

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor!

Organizohet nga:
1 dhome ndenje dhe gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Kompleksi ofron gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per me shume informacion me kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare