JAPIM ME QIRA AMBIENT OPEN SPACE PER BIZNESE

 • 1.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rr.

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 222 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: https://www.century21albania.com/agent/946-euglen-mustafallari.html

Features

Description

Japim me qira ambient openspace per biznese.
Organizohet ne nje ambient open space, 2 ballkone, 1 verande dhe 2 tualete .
Prona ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor ne kate te 6-te. Ka nje siperfaqe 222 m2.
Eshte ideale per investim dhe biznese si Call Center, Zyra, Klinika Dentare / Estetike, etj.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume detaje, ju lutem na telefononi !!

 • Address Rr.
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest