ISH FUSHA E AVIACIONIT, SHESIM APARTAMENT 3+1

 • 185.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 143 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355675050096

Features

Description

Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi IBN, Shesim Apartament 3+1.
Apartament me nje siperfaqe 142.9m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, te sapo perfunduar, pjese e nje prej komplekseve me te reja ne zone.
Ambienti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address Ish Fusha e Aviacionit
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest