ISH EKSPOZITA, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

 • 650€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Blv. Gjergj Fishta, Ish Ekspozita Tirana, Albania
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Blv. Gjergj Fishta, Ish Ekspozita Tirana, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: +355692443340

Features

Description

Ish Ekspozita, Jepet me Qira Apartament 2+1.
Apartament me nje siperfaqe 134m2, ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri, buze bulevardit.
Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address Blv. Gjergj Fishta, Ish Ekspozita Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest