GOLEM, SHESIM APARTAMENT 1+1

 • 60.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676070036

Description

Apartamenti ndodhet tek rrethi ne Golem.
Ndodhet ne katin e dyte banim ne nje pallat me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet shume prane detit.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion ose vizite ne prone, na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest