GARSONIERE PER SHITJE TEK REZIDENCA PORCELAN!

 • 51.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 51.000€

Details

 • Price: 51.000€
 • Size: 39 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Garsoniere per shitje tek Rezidenca Porcelan, rruga ”Xhanfize Keko”. 

-Kati 1 banim

-Siperfaqe netto 30.51 m2

-Siperfaqe totale 38.71 m2

-Orientim me diell

-Fasade e ventiluar

Organizimi: dhome dite dhe tualet(me dritare)

Kompeksi do jete i plotesuar me te gjitha sherbimet ne sherbim te banoreve si markete, bar kafe, pishine, spa etj.

Mundesi e mire investimi pasi kerkesa per qira ne zone eshte e larte.

Cmimi 51.000 euro

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare