Garsoniere në shitje -Qerret

 • 49.500€
, qerret

Details

 • Price: 49.500€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet garsoniere në Qerret, Kavajë. Garsionierja ka sipërfaqe totale 45 m2. Sipërfaqja e brendshme është 38 m2 dhe sipërfaqe e përbashkët 7 m2. Nodhet në katin e pestë banim, pallat me ashensor. Godina është ende në fazë ndërtimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address qerret
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting