PER SHITJE, APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI MAGNET !

 • 210.000€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, TEK KOMPLEKSI MAGNET !
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, TEK KOMPLEKSI MAGNET !
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696377599

Features

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne kompleksin Magnet tek 21 Dhjetori. Apartament ka orientim Jug dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 105 m2 dhe siperfaqe totale 121 m2. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe organizohet ne :
– Dhome ndenje dhe ambient gatimi
– Dy dhoma gjumi
– Dy tualete
– Ballkon
– Depo
Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address TEK KOMPLEKSI MAGNET !
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest