Ekskluzive: Apartament 3+1+2 Per Shitje, Kompleksi Tirana Garden Building

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Details

  • Size: 160 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 23 (te parafundit), te kompleksit.

Ka siperfaqe totale 160.4 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 128.6 m2.

Organizohet ne:

sallon te bollshem me kend gatimi dhe dalje ne ballkon nga ku mund te shihet nje pamje spektakolare te Tiranes
korridor i cili te lidh me ambientet e tjera te apartamentit ku gjenden:
1 tualet
1 dhome gjumi matrimoniale e pajisur me tualet dhe ballkon, me pamje qe mbulon gjithe qytetin nga Sheshi Skenderbej, liqenin, kodrat dhe rrethinat e Tiranes
2 dhoma gjumi individuale me orientim jug-perendim

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe drejt perfundimit te detajeve dhe rregullimeve te fundit per banim.

(Posti i parkimit me cmim ekstra).

Kompleksi eshte projektuar nga nje studio arkitekturore e huaj, e njohur per vepra te ndertuara ne te gjithe boten. Struktura e kompleksit ruan memorien e natyres duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar.
Kopshtet e varura ofrojne freski dhe hijezim per banoret dhe sherbimet qe do te vendosen ne kete godine.
Aromat e luleve, gjelberimi dhe ngjyrat do te sjellin gjithmone nje atmosfere pranverore ne te gjithe zonen.
Ka cilesi te larte ndertimi, sipas standarteve europiane.

Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat kryesore te Tiranes dhe mjaft te preferuar per banim, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se ”Kavajes”, afer sheshit ”21 Dhjetori”.

(Jemi te hapur per bashkepunime me agjensi te tjera).

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
  • City Tirane
  • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate