Dyqan ne shitje tek rruga e Elbasanit

  • 3.700€
,

Details

  • Price: 3.700€
  • Size: 172 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Shitet dyqan  me vendodhje strategjike ne rrugen e Elbasanit .

Me fasade prej xhami dhe pamje te hapur nga rrethrrotullimi dhe rruga , ky ambjent biznesi ofron vizibilitet te larte .
Ideal per cdo lloje aktiviteti komercial .
Cmimi : 3700 euro/m2 .
Per me shume informacion na kontaktoni..

Cel. : +355 67 303 0308

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management