Dyqan ne shitje

 • 140.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Dyqan ne shitje

, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 70 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694022991

Features

Description

Shitet dyqan tek Bulevardi në Durrës.
Dyqani ka një sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e dytë. Është i pajisur me fasadë xhami, dhe ka pamje nga bulevardi kryesor. Është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme, si përshembull: klinikë, zyrë, bar etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting