Durres, Shtepi 3 Katshe 700 m²(Me Dokumenta)

 • 249.000€
, Arapaj

Details

 • Price: 249.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00393297118688

Description

Durres, shes Vile 3 Katshe 700 m²
Zona/Rruga : Arapaj/Rruga unazes

Informacion mbi Vilën:
• Siperfaqja totale: 700m2
• Siperfaqja e ndertimit: 220m2.
• 500m2 Hapsire jeshile e sistemuar me pemtore te ndryshme.
• Ndërtim 3 Katësh.
• Ndertimi eshte i rethuar me nje mure mbrojtes(havlli) cilesore.

Organizimi:
• Kati 1: Garazhd
• Kati 2:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 guzhine
 • 1 holl pritje bashk me sogiorno
 • 1 Verande
 • 1 banjo
 • balkon qe mund te girosh reth shtepise

• Kati 3(perfunduar 90%)

 • 4 dhoma gjiumi
 • banjo
 • sogiorno
 • guzhine
 • dhe nje koridor i madh.
 • balkon qe mund te girosh reth shtepise

 

 • Per arsye emigrimi shesim objektin.
 • Ne ndertim kemi perdorur materiale dhe punime cilesore
 • Shtepia disponon letra pronesie te regullta.(3 kate banim dhe 500m truall)
 • Ssistem panele djellor
 • Sistem ngrohje me kaldaje
 • Sistem alarmi.

Cmimi: 249.000Euro

per te interesuarit edhe per foto te tjera mund te na kontaktoni me kete numer: 00393297118688 (Whatsapp)
Dhe ne emailin tone: ramaleonardo111@gmail.com
Cel: 0039 329 711 8688

ose +355 69 485 6644

 • Address Arapaj
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Leo
 • Leo

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Leo
 • Leo