DUPLEKS PER SHITJE TEK CORNER RESIDENCE NE KORCE

  • 118.000€
, Ish Pazari i Bicikletave

Details

  • Price: 118.000€
  • Size: 129.5 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme dupleks per shitje tek Corner Residence ne kompleksin me te ri ne zemer te Korces 5 min larg nga Katedralja.
Corner Residence ofron hapesira ideale per banim & njesi sherbimi.
Lokacion perfekt, cilesi e larte ndertimi & infrastrukture te zhvilluar.
I ndodhur ne katin e peste, me siperfaqe 129.5 m2 dhe 29.1 m2 tarrace.
Objekti perfundon ne Dhjetor te 2024.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

I

  • Address Ish Pazari i Bicikletave
  • City Korce

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
  • Victory Albania Real Estate