Disponojmë Apartament 2+1 për Qera

 • 700€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit 1
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit 1
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 106 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355693292364

Description

Rezidenca Kodra e Diellit 1 është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
▪️ Kati i 2 banim
▪️ Sipërfaqja e Apartamentit (Bruto): 106 M2

▪️Organizimi:
▪️Sallonin e Ndenjes
▪️Ambjenti i gatimit
▪️2 Dhoma gjumi
▪️Dhomë Garderobë
▪️1 Tualet
▪️2 Ballkone
Për ta vizituar na kontaktoni.

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit 1
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi