Cmim okazion…garzoniere ne shitje

 • 50.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355693818902

Description

Shitet studio e bollshme e ndare ne apartament 1+1!

Apartamenti ndodhet ne nje zone te gjelber dhe te qete te Vlores, prane bulevardit qendror. Pranë dyqaneve, restoranteve, shkollës, bankave dhe vetëm 5 minuta më këmbë nga deti.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi e bollshme, një dhomë ndenje e pajisur me një divan dhe një zonë të rehatshm ndenjeje. Kuzhina është e pajisur me gjithçka që ju nevojitet për jetë dhe qendrim komod.

Apartamenti ka një ballkon me pamje nga qyteti, një vend i mrekullueshëm për të kaluar mbrëmjet e verës.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Siperfaqja totale e studios eshte 50 m2 dhe eshte shume e pershtatshme dhe fitimprurese per qellime biznesi.

Nje opsion shume i mire per te investuar ne qytetin turistik te Vlores!!

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
Estateall company

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company