BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANE SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”

 • 292.000€
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 292.000€

Details

 • Price: 292.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Zyre në shitje, e cila ka një vendodhje strategjike shumë të mirë, 5 minuta nga qendra, ish-Blloku, fare pranë rrugës së “Elbasanit”, Ministrise se Jashtme, Qendres Kombetare te Rregjistrimit etj. Ndodhet afer disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për femije, në nje zone të preferuara të Tiranës.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarket, qendra shëndetësore, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, ristorante, hoteleri, rrugë të dedikuara për këmbësorë dhe bicikleta etj.

Ndodhet në një pallat 9-katësh, me dy ashensore, me 3 hyrje në kat dhe administrim shumë të mirë.Zyrë në shitje me sipërfaqe neto 93 m2 (104.14 m2 bruto), kati parë mbi dyqane. Organizohet nga 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkoni.Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun:

https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…-ismail-qemali

 

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93