ASTIR, SHITET SUPER APARTAMENT 2+1

  • 109.000€
,

Details

  • Price: 109.000€
  • Size: 95 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Unaza e Re eshte nje nga zonat qe kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore te qytetit. Ne Astir, shesim apartament 2+1 me organizim perfekt tek Urban Planning and Development. Apartamenti ndodhen ne katin e 3-te nje kompleksi objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke.
Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim, fasade e ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, sistem chiller/multisplit; dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet ambjenteve; hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Apartamenti ka siperfaqe 95 m2. ka planimetri perfekte dhe orientim optimal.
Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355692033500.

Billion3261

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate