ASTIR, LOKAL PER SHITJE !

  • 120.000€
,

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 83 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Lokal ne Astir ngjitur me rrugen Teodor Keko. Ndodhet ne nje zone e cila eshte nje nder me te preferuarat per banim dhe zhvillim aktivitetsh te ndryshme biznesi. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore. Lokali ka nje siperfaqe totale 83m2. Lokali eshte teresisht i investuar ne mobilim. Te gjitha punimet jane te reja dhe cilesore. Ka sistem kamerash dhe audiosh te teknologjise me te fundit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Billion3253

 

 

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate