Apartamente ne shitje tek Siri Kodra

 • 1€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355 68 833 6879

Description

👉Opsione apartamentesh ne shitje tek Rezidenca 5D
!ÇMIMI MË I MIRË I MOMENTIT!

🏢Objekt ne ndertim pozicionuar tek SIRI KODRA

🏙️ 5 Apartamente me tipologji 1+1

▫️3 apartamente me siperfaqe 72.37m2 — Kati 1—- orientime te ndryshme

▫️72.77 m2 — Kati 1

▫️ 77.34 m2 — Kati 7

📌E rëndësishme për tu përmendur cilësia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.
📌Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.
Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj.

💥 1130 EUR/M2 —- PAGESE 100% 💥
————————————————
Nëse jeni të interesuar per kete zone tani është koha të realizoni blerjen e apartamentit tuaj.

📞 Për më shum informacion ju mirëpresim të na kontaktoni :
+355 68 833 6879

#property #dreamhome #justlisted #homesale #sale #investment #decisionsdecisions #decision #construction #ndertim #shtepi #shtepineshitje #apartamenteneshitje #prona #tirana #albania #apartament

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal