Apartament 2+1 108 m2 Cmimi: 1200 euro/m2

 • 129.600€
Rruga Gjon Muzaka, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje

Apartament 2+1 108 m2 Cmimi: 1200 euro/m2

Rruga Gjon Muzaka, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 129.600€

Details

 • Property ID: 8611
 • Price: 129.600€
 • Property Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692037502

Description

OKAZION. Shitet apatament prapa ambasades gjermane.

Siperfaqe 108 m2 e shfrytezueshme, me orientim lindje jug.

Apartamenti ka nje ambient dite me ngrenie dhe gatim, si dhe dy dhoma gjumi , dy banja dhe ballkon 8m2 nga jugu.

Apartamenti ka projekt me arkitekt per riorganizim nese deshirohet.

Cmimi 1200 euro/m2.

 • Address Rruga Gjon Muzaka, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Katrina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Katrina
 • Katrina