Apartament per shitje 5 maji

 • 125.000€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 maji

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0688179110

Description

Apartament 2+1 per shitje tek 5 maj.
Apartamenti organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, ballkon dhe 1 tualet
Ndodhet ne katin e 9-te te nje ndertimi te ri me ashensor.
Nje mundesi shume e mire investimi duke qene se aktualisht apartamenti eshte me qera.

 • Address 5 maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Soto
 • Soto

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Soto
 • Soto