Apartament per shitje 3+1

 • 103.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament per shitje 3+1

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682097642

Description

Apartamenti ndodhet perballe shkolles Kushtrimi i Lirise kati i dyte me sip. neto 120m2 plus ka dhe dy veranda me sip. 50m2. Apartamenti ka siperfaqe dhe organizim shume te mire te dhomave. Apartamenti eshte i rikostruktuar dhe i mirembajtur. Shitet i mobiluar.

 • Address Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Roland
 • Roland

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Roland
 • Roland