APARTAMENT PER QIRA2+1+2 NE DON BOSKO

 • 700€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 1300 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament per qira 2+1+2 ne Don Bosko.

Apartamenti eshte 130m2, organizohet nga nje dhome ndenjeje kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje lavanteri

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruge.

Jepet me qira i mobiluar dhe me nje post parkimi te pershire ne cmim.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

 

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate