Apartament per qira 3+1+2 tek Rruga Jordan Misja

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692862514

Description

Jeni duke kërkuar një apartament për me qira? Ju prezantojmë një apartament me sipërfaqe totale prej 120m2, në katin e 5-të të një ndërtese me ashensor. Apartamenti është bosh, duke ju lënë hapësirë për të krijuar mjedisin sipas shijes tuaj.

Një nga karakteristikat kryesore të këtij apartamenti është ballkoni i tij, i cili ofron një pamje të qytetit. Orientimi i tij është në veri-lindje, e cila ofron dritë të mjaftueshme natyrale gjatë gjithë ditës.

Apartamenti ka një derë të sigurt .Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të jetojnë në një ambient komod, modern dhe të sigurt. Na kontaktoni sot për të organizuar një vizitë!

 • Address Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
firstinvestalbania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
firstinvestalbania
 • firstinvestalbania