APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 TE PANORAMA

 • 1.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament me qira tek kompleksi Panorama.
Apartamenti eshte 140 m2.
Perbehet nga nje dhome ndenje shume e bollshme se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma te medha, dy tualete si dhe dy ballkone.
Jepet me qira si ne foto.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate