Apartament per qeradhenie 2+1+2 i mobiluar tek Bulevardi Bajram Curri

 • 1.200€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692862514

Description

Apartamenti per qeradhenie,

i tipologjise 2+1 me siperfaqe neto 114m2,

e mireoganizuar, duke u perbere nga soxhorno / kuzhina,

ambient me pamje te lire dhe dalje ne ballkon,

2 dhoma gjumi me ndricim te mire natyral, dhe 2 tualete.

Apartamenti eshte i investuar maksimalisht ne detaj

perfshire arredimin, sistem qendror te ngrohjes, parketi etj.
Ekziston mundesia e nje post parkimi kundrejt nje cmimi ekstra.
Adresa :Bulevardi Bajram Curri

Mos hezitoni te na kontaktoni per informacione me te detajuara!

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
firstinvestalbania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
firstinvestalbania
 • firstinvestalbania