Apartament ne shitje-Rruga Albanopoli

 • 165.000€
, Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697022705

Description

Apartament në shitje-Rruga ”Albanopoli”, Rruga ”Jordan Misja”, Tiranë
Shitet apartament në një prej projekteve më të reja që po ndërtohet tek Rruga ”Albanopoli”. Apartamenti është pjesë e një godine banimi dhe shërbimesh 6, 8 dhe 9 kate mbi tokë dhe 2 kate parkimi nëntokë. Apartamenti në shitje ka sipërfaqe totale 108m2, sipërfaqe të brendshme 93.1m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 14.9m2. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Garazhd i përfshirë në cmim. Posedojmë apartamente me të njëtën sipërfaqe dhe tipologji në katin e 1, 3, 4 banim. Godina është në fazë grope.
Cmimi i shitjes 165000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting