Apartament në shitje, Plazh Durrës

 • 115.000€
, plazh

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet apartament me pamje nga deti në zonën e Plazhit në Durrës, një nga zonat më të preferuara dhe frekuentuara turistike. Apartamenti ka sipërfaqe 96 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në: 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë , tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e katërt banim, pallat i ri me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address plazh
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting